Keresés
+36 1 220 9100, +36 30 884 1234 1149 Budapest, Fogarasi Út 19/E
Nyelv
hu en

Astell&Kern AK-70MKII Hign End hordozható média lejátszó

(0)
179 990 Ft/db 275 370 Ft/db
LeírásHigh End hordozható média lejátszó. Utolsó, sérülésmentes bemutatótermi készülék, amely bontott csomagolású. A vásárlás napjától 1 év jótállással, eredeti dobozában és tartozékaival. Megtekinthető, kipróbálható bemutatótermünkben!
Készleten
Ingyenes szállítás
cikkszám:AK-70mkII
Kategóriák:
Címkék:
Mennyiség
Címkék:
Kategóriák:
Termékleírás
Értékelések (0)
Letöltések
Termékleírás

Termékleírás

Értékelések (0)

Értékelések

Hozzászólás(0)

Értékelés:
Vélemény:
Letöltések

Letöltések

Hasonló termékek
Utoljára megtekintett termékek
Hasonló termékek
-50%
Az AK120 az Astell&Kern első zászlóshajója. Szolgáltatások terén egyértelműen visszafogottabb, mint a legmodernebb AK lejátszók, hangja azonban a 2 db Wolfson WM8740 DAC chipnek köszönhetően pillanatokon belül elvarázsolhatja a sokat utazó zenerajongókat. 64 GB beépített memóriája további 2 db 6...
377 980 Ft 189 900 Ft
Tovább
-45%
Astell&Kern KANN hordozható nagyfelbontású High-performance zene lejátszó és fejhallgató erősítő, 64GB beépített háttértár 256GB micro SD 512GB SD bővíthetőség.Bemutató darab, melyen a használat jelei is felfedezhetők (fotók a termékleírásban)....
327 149 Ft 179 990 Ft
Tovább
-28%
Vigye magával bárhova az élő koncertek hangulatát! High End hordozható média lejátszó, amely PCM és DSD alapú audio fájlokat is audiofil minőségben képes megszólaltatni. Szimmetrikus és aszimmetrikus hangkimenetek, Cirrus Logic CS4398 DAC chip. 64 GB beépített memória, amely 128 GB micro SD kártyáva...
250 130 Ft 179 990 Ft
Tovább
176 969 Ft
Tovább
-52%
A Titan kiadás anodizált fémháza ellenállóbb a kopásokkal és karcokkal szemben. Szolgáltatások terén egyértelműen visszafogottabb, mint a legmodernebb AK lejátszók, hangja azonban a 2xWolfson WM8740 DAC által pillanatok alatt elbűvöli a sokat utazó zenekedvelőket. 64 GB beépített háttértára még 2 db...
458 661 Ft 219 900 Ft
Tovább